15.02.2019

В районному центрі відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 15 лютого, в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення 30-річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Афганська кампанія залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. Афганській війні оцінку виніс час. Воєнні події стали історією, а ті, хто там був – ветеранами, учасниками бойових дій.

Розпочався захід з привітання присутніх воїнів-інтернаціоналістів з речницею виведення військ з Афганістану та інших держав головою районної ради Л.Стефанюк та головою районної державної адміністрації Р. Гончаровим. Також керівники району висловили слова глибокої дяки усім ветеранам-інтернаціоналістам за їх вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту та вміння перемагати, за піклування за родинами загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління.

В ході урочистого заходу за самовідданість та мужність, проявлені під час виконання військового обов’язку, активну громадянську позицію, вагомий внесок у військово-патріотичне виховання учнівської молоді, учасників бойових дій в Афганістані було нагороджено Почесною грамотою Харківської обласної ради, Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, Подяками народного депутата України А.Гіршфельда та вручено ордени та медалі з нагоди 30 річчя з дня виведення військ з Афганістану. Після чого всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

Урочиста зустріч завершилася святковим концертом, який підготували працівники районного будинку культури та покладанням квітів до Пам'ятного Знаку воїнам землякам, які загинули в Афганістані розташованого в центральному парку селища.