19.02.2019

Проведено виїзний прийом в Павлівській сільській раді

Сьогодні голова районної ради Лариса Стефанюк провела виїзний прийом в Павлівській сільській раді. Мешканці с. Павлівка звернулися до голови районної ради з такими проблемними питаннями як ремонт доріг та нерегулярне пасажирське перевезення жителів громади до смт Кегичівка та інших населених пунктів сільської ради.

Крім того, громадяни піднімали питання щодо можливості придбання медикаментів першої необхідності безпосередньо в с. Павлівка. Як запевнили присутні на прийомі, зараз для придбання лікарських засобів широкого використання, таких як противірусні та протизапальні препарати, медичні бинти та ін.. необхідно їхати в районний центр, що створює дискомфорт мешканцям, враховуючи не регулярне перевезення. Також, вкотре мешканці села висловили стурбованість відсутністю фельдшера в населеному пункті та чи залишиться ФАП на селі.

Теж, на сьогоднішній день, залишається відкритим питання щодо якості надання послуг Укрпоштою.

В ході прийому Лариса Стефанюк на більшість питань надала роз’яснення, а питання які потребують подальшого розгляду взято під особистий контроль головою районної ради.

На завершення прийому, голова районної ради Лариса Стефанюк обговорила з секретарем селищної ради Аллою Пукшиною нагальні питання щодо діяльності Павлівської сільської ради.