В районному центрі відбулися пам’ятні заходи до Дня пам’яті Небесної Сотні

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Сьогодні, на честь вшанування героїв Небесної сотні Кегичани пройшли пам’ятною ходою центральною вулицею селища та зібрались біля Знаку на честь десятиріччя незалежності України. Керівництво району, представники політичних партій, установ, організацій та громадськість вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного Знаку.

Після завершення заходу всі небайдужі відвідали Свято-Георгіївський Храм щоб вшанувати пам’ять полеглих патріотів України. Пам’ятну панахиду за померлими під час Революції Гідності та антитерористичної операції здійснив Протоієрей отець Леонід.