20.02.2019

Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та комунальної власності і з питань освіти, культури, охорони здоров'я та соціального захисту населення

20 лютого 2019 року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та комунальної власності і з питань освіти, культури, охорони здоров'я та соціального захисту населення за участі голови районної ради Лариси Стефанюк, голови районної державної адміністрації Романа Гончарова.

Провела спільне засідання Рибка Н.Г., голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров'я та соціального захисту населення.

На розгляд комісії було винесене питання про оптимізацію мережі підрозділів Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області шляхом реорганізації чотирьох Амбулаторій сімейної медицини в фельдшерські пункти та про закриття трьох ФП, ініційоване головним лікарем КНП ЦПМСД через недостатність фінансування.

Члени постійних комісій запропонували виділити кошти необхідні для фінансування ФАП та амбулаторій з районного бюджету і відхилили запропонований проект.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області Парамонова А.М. представила на розгляд спільного засідання комісій Програму розвитку первинної медико - санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області на 2019 рік. Як зазначила Парамонова А.М. медична допомога жителям Кегичівського району є доступною, проте є проблеми, які накопичувалися роками і потребують невідкладного вирішення шляхом додаткового фінансування з місцевих бюджетів. Тому з метою суттєвого поліпшення якості надання медичних послуг населенню, підвищення рівня надання первинної медичної допомоги, мотивації праці медичних працівників (впровадження «місцевих стимулів») для роботи в сільській місцевості, необхідно прийняти вищезазначену Програму. Члени комісій взяли активну участь в обговоренні даного питання та погодили його винесення на сесію районної ради.

Також розглянуті питання про затвердження передавального акта Кегичівської центральної районної лікарні (код ЄДРПОУ 02002693) до правонаступника Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області та про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області.

Заслухали питання «Про затвердження плану роботи районної ради на 2019 рік», «Про делегування повноважень районної ради», «Про звіти постійних комісій районної ради про роботу за 2018 рік».

Розглянуто та обговорено питання про затвердження районної Програми національно-патріотичного виховання молоді на 2019 - 2023 роки.

На засіданні заслухані інформації про виконання районної Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району на 2017 - 2018 роки, та Програми розвитку культури в Кегичівському районі на 2014-2018 роки.

Також розглянуті питання про внесення змін до районних програм, таких як:

- комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки.

- Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району на 2019-2020 роки.

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.