26.02.2019

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування

26 лютого 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування за участі голови районної ради Лариси Стефанюк, голови районної державної адміністрації Романа Гончарова.

Провела спільне засідання Кулаченко Л.Г., голова постійної комісії районної з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування.

На розгляд комісії було винесено сімнадцять питань.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Калетинець М.В. доповіла присутнім про план роботи районної ради на 2019 рік. Після доповіді депутати рекомендували районній раді розглянути та затвердити план роботи.

Депутати заслухали звіт голови районної ради про свою діяльність у 2018 році та звіт голови Кегичівської районної державної адміністрації за 2018 рік з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Кегичівського району та делегованих Кегичівською районною радою повноважень, і ухвалили рішення про розгляд даних питань на пленарному засіданні сесії районної ради.

На порядку денному засідання розглядалося питання «Про делегування повноважень районної ради».

Депутати розглянули звіти постійних комісій районної ради про роботу за 2018 рік та звіти депутатів районної ради перед виборцями.

Про виконання двох районних програм: Програми правової освіти населення Кегичівського району на 2014 - 2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 жовтня 2014 року № 346–VІ та Програми забезпечення організації претензійно - позовної роботи Кегичівської районної державної адміністрації на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21.06.2018 року № 374–VІІ доповіла депутатам Віхляєва О.В., завідувач юридичного сектору апарату районної державної адміністрації.

У порядку контролю були розглянуті питання про хід виконання двох районних програм: Програми допризовної, мобілізаційної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу в Кегичівському районі Харківської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 січня 2016 року № 30-VII та Програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Кегичівському районі на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 05 липня 2016 року № 103-VII (зі змінами).

Про необхідність внесення змін до Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Кегичівського району Харківської області на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 445-II проінформував присутніх Рогіз С.А., завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації. Так пропонується передбачити додаткові заходи на забезпечення Кегичівського відділення поліції (с.Кегичівка) Сахновщинського віділу поліції Головного управління Національноїполіції в Харківській області спеціальним технічним засобом ALCOSKAN (алкотестер) та принтером до нього.

Розглядалося питання внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Кегичівському районі на 2019 - 2020 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 18 грудня 2018 року № 441-VІІ в частині виділення коштів на проведення капітальних ремонтів та на експлуатаційне утримання адміністративних будівель районної ради.

Депутати вивчили та обговорили питання «Про затвердження Програми забезпечення організації претензійно-позовної роботи Кегичівської районної державної адміністрації на 2019 рік».

Зі звітом про свою роботу у 2018 році на посаді директора – редактора Кегичівського МІВП «Наш край» перед депутатами виступив Чередник В.В., директор ТОВ «Наш край-1933».

Також комісія розглянула питання:

- про внесення змін до Програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Кегичівському районі на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 05 липня 2016 року № 103-VII (зі змінами);

- про внесення змін до рішення районної ради від 16 листопада 2015 року №3-VІІ «Про структуру, чисельність та умови оплати праці працівників районної ради» (зі змінами);

- про умови оплати праці голови районної ради у 2019 році.

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.