27.02.2019

Відбулося засідання постійної комісії з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу

Сьогодні в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу.
         Провів засідання заступник голови постійної комісії Віталій Лаптєв.
         Участь в роботі постійної комісії взяла голова районної ради Лариса Стефанюк.
       В рамках порядку денного керуючий справами районної ради Марія Калетинець ознайомила депутатів та присутніх з проектами рішення районної ради про затвердження плану роботи районної ради на 2019 рік та про делегування повноважень районної ради.
       Також членами комісії був заслуханий звіт постійної комісії районної ради з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу про роботу за 2018 рік з яким ознайомив всіх присутніх заступник голови комісії В.Лаптєв.
        Крім того депутатами були заслухані та обговорені проекти рішень про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Кегичівського району на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 435-VІІ та про внесення змін до Районної програми розроблення, оновлення містобудівної документації населених пунктів та території Кегичівського району на 2017-2020 роки. Також була заслухана інформація про виконання Програми економічного і   соціального розвитку Кегичівського району на 2018 рік.
     З вищевказаних питань доповіли заступник голови районної державної адміністрації Пономарьов Є.О. та начальник відділу економіки, інфраструктури, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Кегичівської районної державної адміністрації Перцева Т.Л.
       Також голова районної ради Лариса Стефанюк проінформувала присутніх про проект рішення районної ради «Про підтримку депутатського звенення».
       По всім питанням порядку денного депутатами були прийняті відповідні рішення.
     Також Лариса Вікторівна, в порядку інформації, ознайомила депутатів з новими розрахунками тарифів, які повторно надав директор ТОВ «Востокенерго» Сінянський І.В. до Кегичівської селищної ради. Дане питання розглядалося на спільному засіданні комісій з питань бюджету та комунальної власності та з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу 31.01.2019 року, де після детального вивчення питання та його аналізу депутатами було прийняте рішення рекомендувати директору ТОВ «Востокенерго» Сінянському І.В. надати повторно до Кегичівської селищної ради, у встановлені законодавством терміни, нові розрахунки з економічно обґрунтованими тарифами.