28.02.2019

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики та екології

28 лютого 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики та екології.

Провів засідання Шуть С.Б., заступник голови постійної комісії районної ради з питань аграрної політики та екології.

На розгляд комісії було винесено чотири питання.

Про виконання Програми проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію африканської чуми свиней та інших протиепізоотичних заходів боротьби з хворобами тварин у Кегичівському районі на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 30 січня 2018 року № 293-VІІ доповіла депутатам Котенко О.О., провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кегичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Калетинець М.В. доповіла присутнім про план роботи районної ради на 2019 рік. Після доповіді депутати рекомендували районній раді розглянути та затвердити план роботи.

На порядку денному засідання розглядалося питання «Про делегування повноважень районної ради».

Депутати також розглянули звіти постійних комісій районної ради про роботу за 2018 рік.

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.