01.03.2019

Відбулось засідання постійної комісії
районної ради з питань бюджету та комунальної власності

01 березня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності за участі голови районної ради Лариси Стефанюк, голови районної державної адміністрації Романа Гончарова.

На засіданні постійної комісії були розглянуті та обговорені питання про затвердження районних програм:

- Програми забезпечення організації претензійно-позовної роботи Кегичівської районної державної адміністрації на 2019 рік;

- Програми розвитку первинної медико - санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області на 2019 рік.

Також розглянуті питання про внесення змін до районних програм, таких як:

- Програми економічного і соціального розвитку Кегичівського району на 2019 рік

- Програми матеріально-технічного забезпечення процесу виконання Кегичівською районною державною адміністрацією делегованих їй Кегичівською районною радою повноважень на 2019 рік.

- Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Кегичівського району Харківської області на 2019 – 2023 роки,

- Програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Кегичівському районі на 2016 – 2020 роки,

- комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки,

- Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району на 2017-2018 роки,

- Програми розвитку місцевого самоврядування у Кегичівському районі на 2019 - 2020 роки,

- районної програми розроблення, оновлення містобудівної документації населених пунктів та території Кегичівського району на 2017 – 2020 роки,

- районної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Кегичівщини» на 2019-2023 роки.

Заслухані інформації про виконання районних програм, термін дії яких закінчився у 2018 році.

Заслухано звіт начальника фінансового управління районної державної адміністрації Тарасової О.М. про виконання районного бюджету за 2018 рік.

Також депутати прийняли активну участь в обговоренні питання «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року №458-VII «Про районний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього».

Розглянуті інші питання порядку денного.

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.