04.03.2019

Проведено засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Сьогодні, 04 березня 2019 року о 10.00 год. відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Провела засідання голова постійної комісії - Рибка Н.Г. Присутні члени комісії: Юсова І.В., Клименко Т.О., Федоров А.П., Лучкіна Н.В. На засідання комісії були запрошені: Парамонова А.М. - головний лікар Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області, Шматченко С.Д.– начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, Пастернак О.М. – начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

В роботі постійної комісії взяла участь: Стефанюк Л.В. – голова районної ради.

Членами профільної комісії було розглянуто наступні питання порядку денного:

1. Про створення Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області.

2. Про внесення змін до Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 18 грудня 2018 року № 444-VІІ.

3. Про затвердження Програми розвитку первинної медико - санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області на 2019 рік.

4. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2015 року № 18–VІІ (зі змінами).

5. Про внесення змін до районної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Кегичівщини» на 2019-2023 роки (зі змінами).

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, депутатами були прийняті відповідні рішення.