Відбулось засідання постійної комісії
районної ради з питань бюджету та комунальної власності

05 березня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, на якому члени постійної комісії обговорили проект районної Програми забезпечення лікарів Кегичівського району службовим житлом на 2019 - 2020 роки. Депутати зазначили, що це питання є дуже актуальним, але його необхідно досконало вивчити та доопрацювати.

В ході засідання голова постійної комісії Ленгович О.П. повідомив, що до нього, як депутата районної ради, звернулися батьки дітей танцювального колективу «Дивоцвіт» з проханням надати матеріальну допомогу для організованої поїздки в Грузію до фестивального табору та виступив з пропозицією вирішити питання щодо виділення коштів з районного бюджету для вищезазначеної поїздки.

Також на засіданні депутатом районної ради, членом даної постійної комісії Черніковим В.Ф. було підняте питання щодо можливості надання фінансової підтримки на ремонт спортивного залу ПТУ-60.

По останнім двом питанням депутати вирішили дати доручення районній державній адміністрації, як головному розпоряднику бюджетних коштів, розглянути можливість надання фінансової підтримки та надати пропозиції до чергового засідання комісії.