05.03.2019

05 березня 2019 року відбулось пленарне засідання чергової ХХХV сесії Кегичівської районної ради VІI скликання

Під час засідання було розглянуто заплановані 39 питань порядку денного.

На початку засідання депутати розглянули план роботи районної ради на 2019 рік, заслухали звіти голови районної ради та голови районної державної адміністрації, постійних комісій та депутатів про проведену у 2018 році роботу.

Серед питань порядку денного розглядалося також питання делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації.

В районі відбувається реформа вторинної ланки медицини. Депутати прийняли низку важливих рішень: «Про створення Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області», «Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області», «Про затвердження передавального акта Кегичівської центральної районної лікарні (код ЄДРПОУ 02002693) до правонаступника Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області».

На пленарному засіданні було заслухано інформації про виконання восьми районних програм та прийнято рішення про зняття їх з контролю у зв’язку з закінченням терміну їх виконання.

Депутати розглянули та затвердили Порядок використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціальної спрямованості, на реалізацію програм (проектів, заходів).

Під час засідання було затверджено три районні програми: Програма забезпечення організації претензійно-позовної роботи Кегичівської районної державної адміністрації на 2019 рік, Програма національно-патріотичного виховання молоді на 2019 - 2023 роки, Програма розвитку первинної медико - санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області на 2019 рік та внесено зміни до дев’яти діючих районних програм.

Депутати заслухали та затвердили звіт директора – редактора Кегичівського МІВП «Наш край» про проведену роботу у 2018 році.

Було прийнято рішення про затвердження розпоряджень голови Кегичівської районної державної адміністрації щодо внесення змін до бюджету, виданих у міжсесійний період.

Начальник фінансового управління Тарасова О.М. доповіла депутатам про виконання районного бюджету за 2018 рік. Депутати заслухали надану інформацію та прийняли рішення «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік».

Під час пленарного засідання розглянуто питання про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року №458-VII «Про районний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього.

За рахунок вільного залишку субвенцій з державного бюджету на соціально-економічний розвиток району, який утворився на 01 січня 2019 року, збільшується видаткова частина районного бюджету на 3 206 932 гривень.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 року № 689-р «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» на 936 267 грн.:

- на будівництво спортивного майданчику з штучним покриттям, з виготовленням проектно-кошторисної документації на території с.Вовківка Кегичівського району в сумі 898 427 грн.;

- на будівництво спортивного майданчику з штучним покриттям, з виготовленням проектно-кошторисної документації на території с.Андріївка Кегичівського району в сумі 18 920 грн.;

- на будівництво спортивного майданчику з штучним покриттям, з виготовленням проектно-кошторисної документації на території с.Красне Кегичівського району в сумі 18 920 грн.

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 13 червня 2018 року № 423-р «Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» на:

- капітальний ремонт покрівлі Слобожанської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: с. Слобожанське Кегичівського району Харківської області, вул. Шкільна, 1 – 992 665 грн.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2018 року № 934-р «Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» на 1 278 000 грн.:

- придбання предметів та обладнання довгострокового користування (комплект стільців для глядацької зали) Лозівського сільського клубу № 1, за адресою: вул. Лозівська, 99, с. Лозова, Кегичівського району Харківської області – 43 500 грн.

- капітальний ремонт будівлі – заміна вікон Слобожанської ЗОШ І-ІІІ ст. по вул. Шкільна 1 в сел. Слобожанське Кегичівського району Харківської області – 500 000 грн.;

- придбання предметів та обладнання довгострокового користування (оснащення кабінету біології) для Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст. Кегичівської районної ради Харківської області, за адресою: вул. Шкільна, 1а, с.Андріївка, Кегичівського району Харківської області – 290 000 грн.;

- придбання предметів та обладнання довгострокового користування (комплект стільців для актової зали) Новопарафіївського НВК Кегичівської районної ради Харківської області, за адресою: вул. Миру, 1, с. Нова Парафіївка, Кегичівського району Харківської області – 34 500 грн.;

- придбання предметів та обладнання довгострокового користування (оснащення кабінету біології) Красненської ЗОШ І-ІІІ ст. Кегичівської районної ради Харківської області за адресою: вул. Каштанова, 1 с. Красне Кегичівського району Харківської області – 290 000 грн.;

- придбання предметів та обладнання довгострокового користування (мультимедійне обладнання) для кабінету біології Вовківської ЗОШ І-ІІ ст. Кегичівської районної ради Харківської області, за адресою: вул. Центральна, 3, с. Вовківка Кегичівського району Харківської області – 120 000 грн.

Відповідно до рішення Харківської обласної ради від 28 лютого 2019 року до бюджету вносяться зміни.

Збільшується субвенція з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати на 9 388 075 грн.

Приймається субвенція з обласного бюджету на загальну суму 345 015 грн., з них:

- на проведення відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області осіб, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції чи здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, із відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях у районах її проведення, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників бойових дій – 7 200 грн.;

- на проведення санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю, ветеранів війни, осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», у санаторно-курортних закладах Харківської області – 187 935 грн.;

- на проведення санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії І – 51 100 грн.;

- на проведення санаторно-курортного лікування постраждалих громадян, віднесених до категорії 2, та потерпілих дітей (крім дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою) – 98 780 грн.

Визначити головним розпорядником коштів – управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Приймається субвенція з обласного бюджету на співфінансування міні-проектів – переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» на загальну суму 259 105 гривень.

Приймається субвенція з обласного бюджету на проведення пільгового безоплатного зубопротезування інвалідів війни, у тому числі учасників АТО в сумі 18 000 грн.

Приймається субвенція з обласного бюджету на будівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини (АЗПСМ) з вбудованим житлом для лікаря в с. Андріївка Кегичівського району Харківської області в сумі 4 015 137 грн.

Приймається субвенція з обласного бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету (спеціальний фонд) на загальну суму 134 915 грн., з них:

- на придбання навчальних кабінетів природньо-математичного напрямку та мультимедійного обладнання для опорного закладу – 73 315 грн.;

- на придбання обладнання для оснащення ресурсних кімнат – 61 600 гривень.

Приймається субвенція з обласного бюджету на «Капітальний ремонт покриття будівлі Терапевтичного відділення Кегичівської ЦРЛ по вул.. Калинова, 37 в смт. Кегичівка, Кегичівського району, Харківської області» в сумі 1 054 208 грн.

Приймається субвенція з обласного бюджету на «Капітальний ремонт покрівлі та внутрішніх приміщень Вовківського сільського Будинку культури в с. Вовківка Кегичівського району. Коригування.» в сумі 2 500 000 грн.

Приймається субвенція з обласного бюджету на «Капітальний ремонт покрівлі двоповерхового корпусу літери «Б» Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради Харківської області розташованого за адресою: 64003 вул. Волошина, 91, смт Кегичівка, Кегичівський район, Харківська область (коригування)» в сумі 1 200 000 грн.

За рахунок вільного залишку районного бюджету, який утворився на 01 січня 2019 року, збільшуються видатки на утримання і розвиток матеріально-технічної бази бюджетних установ, фінансування окремих районних програм та заходів на 10 802 700 грн.

Відповідно до ст.93 Бюджетного кодексу України отримано договори між районною радою та сільськими радами на передачу міжбюджетних трансфертів:

Андріївська сільська рада надає субвенцію в сумі 30 000 грн. відділу освіти, молоді та спорту для Андріївської ЗОШ на придбання учнівських одномісних столів із стільцями – 28 000 грн., екран для проектора – 2 000 грн.;

Медведівська сільська рада надає субвенцію в сумі 30 000 грн. відділу освіти, молоді та спорту для Медведівської ЗОШ на придбання господарчих товарів – 6 500 грн., двох телевізорів – 17 500 грн., стендів – 6 000 грн.;

Розсохуватська сільська рада надає субвенцію в сумі 20 963 грн. відділу освіти, молоді та спорту для Крутоярівського ЗНВК на придбання канцтоварів = 1 963 грн., миючих засобів – 2 000 грн., господарчих товарів – 17 000 грн.;

Слобожанська селищна рада надає субвенцію в сумі 49 000 грн. відділу культури і туризму, а саме:

- для Слобожанської дитячої музичної школи – 34 000 грн., в тому числі: цифрова камера – 3 500 грн., музичний центр – 5 500 грн., матеріали для поточного ремонту – 10 000 грн., література для музичного, сольного і художнього класів – 3 000 грн., шафи для художнього класу – 6 000 грн., канцтовари – 1 000 грн., новорічні подарунки – 5 000 грн.

- для Краєзнавчого музею смт Слобожанське – 15 000 грн., в тому числі: матеріали для ремонту зовнішніх стін музею – 4 410 грн., матеріали для оформлення вітрин в залах природи і «Минуле нашого краю» - 3 090 грн., канцтовари – 700 грн., вітрини для виставок – 2 800 грн., підключення для інтернет-провайдера «Ведекон» - 4 000 грн.

Депутати надали дозвіл Кегичівській районній державній адміністрації на списання обладнання шляхом ліквідації.

Були також прийняті рішення провнесення змін до рішення районної ради від 16 листопада 2015 року №3-VІІ «Про структуру, чисельність та умови оплати праці працівників районної ради» (зі змінами) та Про умови оплати праці голови районної ради у 2019 році.

Детальніше з текстами рішень, прийнятими на черговій ХХХV сесії VІІ скликання, можна ознайомитися на офіційному сайті Кегичівської районної ради в розділі «Нормативно правова база», «Рішення сесії».