18.03.2019

Шановні працівники податкової служби прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників податкової  та митної справи України!

Стратегічною метою податкової політики є створення в Україні стабільної податкової системи, яка б забезпечила достатній обсяг надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки держави, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників податків.

Завдання, які сьогодні стоять перед митною та податковою службами України, вимагають внутрішньої мобілізації зусиль, відкритого діалогу з громадськістю та представниками бізнес-структур для захисту національних інтересів держави, її подальшої інтеграції до світового економічного простору.

Шановні працівники податкової та митної справ України!

В День вашого професійного свята сердечно бажаю Вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює Вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу Вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.

Голова районної ради                               Л.Стефанюк