19.03.2019

Навчальні заходи Асоціації у 2019 році охоплять всі місцеві ради Харківщини та розраховані на профільних спеціалістів виконавчих апаратів і виконкомів рад, заступників голів та депутатів

Про це повідомив під час Загальних зборів Асоціації перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов.

За його словами, у 2019 році, відповідно до навчального плану, затвердженого рішенням Правління Асоціації, буде проведено більше 10 семінарів за різними темами, що стосуються діяльності місцевих рад.

Так, найближчий семінар відбудеться вже 22 березня 2019 року у актовій залі будинку Держпром за темою: «Правове регулювання земельних відносин.
Проблемні питання містобудування та утворення генеральних планів населених пунктів». До участі у роботі семінару запрошені фахівці профільних департаментів Харківської обласної державної адміністрації, фахівці обласної ради та служби радників Асоціації, які нададуть кваліфіковані відповіді на запитання учасників семінару-практикуму.

Джерело:http://association.kharkov.ua