21.03.2019

Сьогодні в районному центрі відбулася знакова подія, справжнє свято – урочисте відкриття реконструйованого районного будинку культури

Тривалий час знадобився для проведення відновлювальних робіт, оновлення та реконструкції будівлі. І ось, нарешті, настала довгоочікувана мить, ремонтні роботи завершено.

Щоб розділити цю радісну подію в стінах рідного Будинку культури зібрались почесні гості та мешканці Кегичівської громади.

У культурному закладі відремонтовано усі приміщення та концертна зала, виконано електромонтажні роботи, замінено систему електропостачання, встановлено нові сучасні двері та вікна, демонтовано підлогу, відремонтовано стелю, замінено глядацькі крісла у концертній залі і т.д..

Всіх учасників урочистого заходу привітали голова районної ради Лариса Стефанюк та голова районної державної адміністрації Роман Гончаров.

Звертаючись до присутніх голова районної ради Л. Стефанюк зауважила: «Завдяки співпраці депутатського корпусу районної ради та підтримці обласної державної адміністрації будинок культури став однією з прикрас району та справжнім творчим центром для молоді, адже кошти на проведення повного капітального ремонту залучалися як з державного, обласного так і з районного бюджету».

«Саме тут створюються умови для активної участі в художній самодіяльності та народній творчості, розвиваються і вдосконалюються такі форми культурних заходів, які слугують збереженню і розвитку українських традицій, адже саме тут людина духовно збагачується, розвиває свої таланти, культурно відпочиває, а молоде покоління має змогу пов’язати із творчістю своє майбутнє», – зазначила Лариса Стефанюк.

З нагоди урочистого свята відбувся святковий концерт. Протягом майже двох годин учасники художньої самодіяльності, дитячі хореографічні колективи та аматори Кегичівського районного будинку культури радували присутніх своїми талантами, а додали справжньої родзинки святу музичні привітання від братів Дмитра та Назарія Яремчуків - народних артистів України.