Шановні працівники Служби безпеки України!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем служби безпеки України!

З нагоди професійного свята висловлюю вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання вашого конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Впевнена, що працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові й надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України.

Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, злагоди і міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, сил, наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі.

Голова районної ради                                                       Л.Стефанюк