26.03.2019

Голова районної ради Лариса Стефанюк провела виїзний прийом в Рояківській сільській раді

Під час проведення прийому до голови районної ради звернулася директор Софіївської філії Комунального закладу «Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області» Лунгол Борислава Борисівна щодо вирішення таких важливих питань як виділення коштів на придбання нового двигуна для шкільного автобуса, який здійснює підвіз учнів, та надання фінансової підтримки на заміну вікон в навчальному закладі.

Вищевказані питання Лариса Вікторівна взяла під особистий контроль та надала відповідні доручення щодо їх вирішення.

Також, під час прийому, Л.Стефанюк разом з сільським головою Л.Вабіщевич та директором філії Б.Лунгол, відвідали та оглянули навчальний заклад-філію та обговорили ряд нагальних питань стосовно даного закладу, після чого голова районної ради відвідала Софіївський сільський клуб.

На завершення виїзного прийому Ларисою Стефанюк було обговорено ряд питань з головою Рояківської сільської ради Людмилою Вабіщевич стосовно діяльності сільської ради та перспективи розвитку громади на майбутнє.