09.04.2019

Проведено засідання постійної комісії з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу

Сьогодні, 09 квітня 2019 року в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу. Провів засідання заступник голови постійної комісії Віталій Лаптєв.

Участь в роботі постійної комісії взяла голова районної ради Лариса Стефанюк.

В рамках порядку денного членами комісії був заслуханий та обговорений проект рішення про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Кегичівського району на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року №435-VІІ. З даного питання доповів заступник голови районної державної адміністрації Пономарьов Є.О.

Також був розглянутий лист АТ «Харківобленерго» від 13.03.2019 №02-24/2805 щодо визнання монтерського посту при Андріївській ПС (інвентарний №00543735) розташованого у с.Андріївка Кегичівського району, непридатним для проживання, з метою подальшого списання.

Після розгляду питань порядку денного членами комісії були прийняті відповідні рішення та надані відповідні рекомендації.