11.04.2019

Відповідно до затвердженого графіку прийому громадян за місцем проживання, голова районної ради Стефанюк Л.В. провела виїзний прийом громадян та відвідала об’єкти соціальної сфери в Андріївській сільській раді

Розпочався прийом з візиту голови районної ради до амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Андріївки, де вона поспілкувалася з медичною сестрою лікувально-профілактичного закладу Дирявою С.М. Як зазначила Світлана Миколаївна, на сьогоднішній день амбулаторія забезпечена всім необхідним для надання невідкладної допомоги та лікування жителів громади.

В ході свого перебування, голова районної ради відвідала заклади освіти села Андріївка. Так, Лариса Вікторівна разом з землевпорядником сільської ради Сергієм Миколайовичем Полтавцем, відвідали Андріївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Кегичівської районної ради (в тому числі початкові класи), яка приємно вразила своїм гарним сучасним виглядом та охайністю.

Сучасний ремонт, нові меблі, оснащення класів за сучасними технологіями створюють комфортні умови для учнів школи.

Також, на сьогодні завершаються роботи по кпітальному ремонту покрівлі в сільській бібліотеці.

Але, на ряду з цим, завжди є питання які потребують вирішення в подальшому. Так, Лариса Стефанюк обговорила ряд нагальних питань з заступником директора школи з навчально-виховної роботи, Білодід Наталею Леонідівною та з заступником директора з виховної роботи, Приходько Вікторією Володимирівною. В ході розмови, Стефанюк Л.В. акцентувала увагу на цьогорічних нововведеннях та можливостях обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та порекомендувала прийняти учать в зазначеному конкурсі, роз’яснивши, що перемога в ньому надала б можливість, (як один з варіантів) оновити та провести ремонтні роботи в спортивній залі ЗОШ, в ході візиту яку вона оглянула.

Окрім того, голова районної ради оглянула місце будівництва амбулаторії загальної практики – сімейної медицини (АЗПСМ), яка в подальшому буде обслуговувати декілька прилеглих громад, після чого завітала до Андріївського ДНЗ та обговорила ряд питань стосовного цього закладу з завідуючою закладу Крайник Мариною Юріївною.

На завершення виїзного прийому голова районної ради Л.Стефанюк та голова сільської ради Л.П’ятак обговорили пріоритетні напрямки роботи сільської ради в поточному році та перспективи розвитку громади в цілому.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГАЛЕРЕЮ