28.04.2019

Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк
з нагоди Великодня

Шановні жителі Кегичівщини!

Щиро вітаю вас з найвеличнішим християнським святом – Воскресінням Христовим!

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Цей день є символом перемоги світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю, віри – над безнадією. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Саме у це свято наші душі очищуються, наповнюються невичерпною життєвою енергією, яка надихає на добрі справи заради спільного блага.

У ці урочисті Пасхальні дні прийміть найкращі вітання і побажання відмінного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні, здійснення найзаповітніших мрій, добробуту та благополуччя у вашій оселі.

Нехай Великодні церковні дзвони принесуть вам радість сподівання, дарують щастя та злагоду на довгі роки, надають енергії та наснаги для нових звершень та перемог.

З повагою,

Голова районної ради             Л.Стефанюк