01.05.2019

Привітання голови районної ради Лариси Стефанюк
з Днем Першого Травня!

Шановні жителі Кегичівщини!

Прийміть найщиріші вітання з чудовим весняним святом праці – Днем Першого Травня!

1 Травня — це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.

Першотравневе свято ототожнюється із сонцем, блакитним, бездонним небом, ніжним зеленим листям і неймовірним весняним щастям! Першотравень відкриє нову сторінку для реалізації нових можливостей, поставлених цілей, для прояву творчих та інших особистісних якостей, які забезпечать успіх на роботі!

Нехай світле весняне свято принесе наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах.

Прийміть побажання щастя, міцного здоров’я, добробуту, життєвих гараздів, натхнення, творчої праці, весняного тепла!

Хай панують мир, злагода та добробут у ваших оселях!

З повагою,

Голова районної ради                    Л.Стефанюк