06.05.2019

Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

06 травня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності за участі голови районної ради Лариси Стефанюк та голови районної державної адміністрації Романа Гончарова.

В ході засідання було розглянуто питання про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Кегичівського району на 2019 рік.

Також члени постійної комісії погодили проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік», яким відповідно до розпоряджень Харківської обласної державної адміністрації від 11 квітня 2019 року № 186 «Про розподіл та перерозподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2019 році» та від 11 квітня 2019 року № 187 «Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2019 році», та з метою своєчасного використання субвенцій з державного бюджету, передбачається:
1. Зменшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по головному розпоряднику бюджетних коштів – відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації по КПКВК 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» на суму 38 055 грн. (КЕКВ 2111 «Заробітна плата» - 31 193 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» - 6 862 грн.).
2. Збільшити видаткову частину спеціального фонду районного бюджету по головному розпоряднику бюджетних коштів – відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації по КПКВК 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» - 38 055 грн.

3. Збільшити доходну частину загального фонду районного бюджету по КПК 41051400 «Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету» на суму 58 500 грн.

Збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по головному розпоряднику бюджетних коштів – відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації по КПКВК 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 2250 «Видатки на відрядження» - 58 500 грн. (у тому числі вчителів, які забезпечують здобуття учнями 5-11 (12) класів загальної середньої освіти – 16 700 грн.).

4. Збільшити доходну частину загального фонду районного бюджету по КПК 41051400 «Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету» на суму 694 976 грн.

Відповідно збільшити видаткову частину спеціального фонду районного бюджету по головному розпоряднику бюджетних коштів – відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації по КПКВК 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» - 694 976 грн.

На засіданні комісії заслухано звіт фінансового управління районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за січень-березень 2019 року.

Також була заслухана інформація про хід виконання Програми покращення якості надання послуг Кегичівським районним сектором Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області на 2018-2021 роки.

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.