Кегичівська районна рада і депутатський корпус району щиро вітає з

Днем народження Хвесика Андрія Єрмійовича – депутата обласної ради!

Chvesuk1

Шановний Андрій Єрмійович!

З нагоди Вашого Дня народження прийміть щирі вітання! Зичимо, щоб Ваше життя було світлим і радісним! Щоб людська шана була подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Хай підґрунтям щасливого життя та плідної діяльності на благо Кегичівщини завжди будуть міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.

Бажаємо Вам, щоб здійснились усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривали лише нові обрії майбутніх перспектив! Зичимо, аби кожен день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро!

Бажаємо Вам людського щастя, молодості душі і серця, сімейного добробуту, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх Ваших задумів!

З повагою, колектив та депутатський корпус
Кегичівської районної ради