Шановні Кегичани!

Відповідно до Закону України, підписаного 2015 року, 08 травня пам'ятний день в Україні, який відзначають, в річницю капітуляції нацистської Німеччини. В цей день ми вшановуємо пам’ять усіх тих, чиї життя були поглинуті виром найбільш кровопролитної в історії людства війни. Ми схиляємо свої голови перед мільйонами загиблих українців – тими, чиї імена були вписані до історії золотими літерами й тими, чиїх імен ми не знаємо й до тепер.

08 травня – День пам’яті та примирення. Сьогодні ми схиляємо голову перед усіма жертвами Другої світової війни. Пам’ять про них завжди буде жити у наших серцях. Ця пам'ять - непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні - гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги. Ми вшановуємо кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни, що стала найбільш кривавою в історії людства та назавжди залишиться в історії нашого народу символом героїчного минулого, величі духу та мужності українців, які пройшли пекельними шляхами жорстокої війни.

Подвиг ваш – вікопомний, пам’ять про вас – нетлінна, вдячність народу – безмежна. Він назавжди залишиться в історії нашого народу як символ героїчного минулого, мужності та величі духу, а водночас вічної скорботи за полеглими.

Нехай пам'ять про ваші подвиги вічно живе у прийдешніх поколіннях, а повага до ветеранів та жертв війни завжди променіє в серці кожного з нас.

Голова районної ради                             Л.Стефанюк