09.05.2019

Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з 74-ою річницею Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні ветерани, жителі району!

У ці травневі дні Український народ вшановує героїчний подвиг воїнів, які пройшли вогняні шляхи Другої світової війни та вибороли для нас мир і свободу. Згадуємо тих, хто відбудовував зруйновані нацистами міста та села у повоєнні роки, відроджував рідну Батьківщину.

Кожен рік віддаляє від нас той пам'ятний День Перемоги 9 травня 1945 року, але наша пам’ять з роками не слабшає. Всі події того часу живуть в наших серцях завдяки спогадам наших дідів та прадідів, завдяки старим фотокарткам та досі улюбленим всією країною пісням воєнних років.

Ми розуміємо, що у переможній битві нашого народу в тій війні народилися й загартувалися нові нетлінні цінності національної гідності, жертовності, які не підлягають сумніву. Разом з радістю цього великого свята, ми розділяємо і гіркий полин втрати, адже за роки війни Україна заплатила мільйонами життів своїх громадян. Ми завжди будемо пам'ятати подвиг героїв, що віддали своє життя заради того, щоб могли народитися і жити нові покоління, а батьківщина наша була вільною і щасливою. Схиляємо голову перед їхньою пам'яттю і щиро дякуємо їм за це!

Також сьогодні ми вшановуємо героїзм і самовідданість нинішніх захисників України. Боротьба за незалежність нашої країни триває. Вони гідно продовжують подвиг ветеранів Другої світової війни, ціною власного життя на сході України обороняють територіальну цілісність нашої Держави. Пам’ять про славетні подвиги наших дідів пробуджує з новою силою патріотичний дух нинішнього покоління, почуття національної гідності та надає силу новим Героям.

Свято Перемоги є символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами нещадної і жорсткої війни. Дякуємо тим, чиї сміливість та відвага перемогли ворога 74 роки тому. Ми разом чекаємо повернення додому наших сучасних героїв.

З нагоди Дня Перемоги бажаю Вам миру та злагоди! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

Голова районної ради                             Л.Стефанюк