08.05.2019

На Кегичівщині пройшли заходи з вшанування пам’яті жертв Другої світової війни та відзначення Дня примирення між країнами-учасниками Другої світової війни

Сьогодні, 8 травня, в День пам’яті та примирення, вся Україна та майже весь світ вшановують світлу пам’ять всіх тих, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людей усіх рас і націй, чоловіків і жінок, воїнів і мирного населення, дітей і стариків, – усіх загиблих і усіх тих, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тих, хто загинув на її фронтах, в окопах і тих, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

На Кегичівщині, з метою вшанування подвигу українського народу, по центральній вулиці селища пам’ятною ходою, на чолі з головами районної ради Ларисою Стефанюк та державної адміністрації Романом Гончаровим, пройшли працівники органів місцевого самоврядування, управлінь та відділів районної державної адміністрації, представники організацій району. Отець Павел - настоятель храму Святого Великомученика Побідоносця Георгія та отець Леонід відслужили панахиду по загиблим в роки Другої світової війни, по всім тим, хто віддав своє життя, щоб зберегти життя ближніх.