08.05.2019

В районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення та 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В травневі дні ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, бо серцем, душею та розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, а найсвятішою – Перемога.

Сьогодні в районному Будинку культури відбулися тематичні заходи присвячені цим датам.

В заходах прийняли участь усі верстви населення Кегичівської громади – керівництво району, діти, молодь, дорослі, творчі колективи, представники шкіл, учасники АТО, ветерани. З кожним роком усе більше людей долучається до підготовки та святкування цих визначних днів, що стає важливим консолідуючим фактором для громадян.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися голова районної ради Лариса Стефанюк та голова районної державної адміністрації Роман Гончаров.

У своєму зверненні до присутніх Л.Стефанюк зазначила, що скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам'яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.

Чудовий, зворушливий концерт від учасників художньої самодіяльності, дитячих хореографічних колективів та аматорів Кегичівського районного будинку культури подарував всім присутнім приємні враження.