09.05.2019

9 травня в смт Кегичівка відбулися урочисті заходи з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Безсмертний велич Перемоги!»

Розпочалися заходи з традиційної урочистої ходи центральною вулицею селища та продовжилися біля Меморіалу Слави.

Участь в урочистому мітингу взяли: керівництво району, ветерани війни і праці, представники трудових колективів, організацій і установ, учасники АТО, громадські організації, молодь та гості селища.

З вітальними словами до присутніх та словами вдячності до ветеранів звернулися голова Кегичівської районної ради Лариса Стефанюк, голова районної державної адміністрації Роман Гончаров та тимчасово виконуюча обов’язки голови селищної ради Наталія Логаржевська, які у своїх виступах зазначили, що український народ зробив величезний внесок у перемогу над нацизмом та, водночас, став одним із найбільш постраждалих народів у роки Другої світової війни.

«Наші діди та прадіди боролися за те, щоб ніхто і ніколи не посягав на волю та незалежність будь-якого народу. Сьогодні ми вклоняємося воїнам — переможцям нацизму та нинішнім захисникам Вітчизни, які своїми мужніми вчинками утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі. Мільйони учасників Другої світової війни — не суха статистика для нас, а історія практично кожної української сім’ї. Ми пам’ятаємо та шануємо подвиг наших героїв», – зазначила у своєму зверненні голова районної ради Лариса Стефанюк.

В ході заходу, всі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах, перед тими, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, пішов із життя від ран, хвороб та голоду, а також добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час. Після чого було здійснено церемонію покладання квітів до підніжжя Меморіалу Слави.

Всім присутнім подарували не аби який гарний настрій вихованці хореографічного відділення Кегичівської ДМШ, теплими словами привітали зі святом ветеранів та жителів селища вихованці Кегичівського ДНЗ №1, лунали щирі, задушевні пісні у виконанні працівників районного будинку культури та аматорів сцени.

А ввечері на центральному майдані селища з нагоди Дня перемоги відбулися святкові гуляння.