09.05.2019

Сьогодні, в День Великої Перемоги, в районному центрі відбулася  значуща подія - урочисте відкриття Пам’ятного знака на честь прикордонників усіх часів

Захід зібрав близько сотні гостей, серед яких – воїни-інтернаціоналісти нашого краю, керівництво району, місцеві жителі та гості селища.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулися очільники району, які висловили вдячність та шану тим, хто стоїть на варті заради нашого спокою та миру, тим хто в різні часи поклав своє життя на захист суверенітету та оборони кордонів нашої держави.

Також з вітальними словами до всіх присутніх звернувся голова районної громадської організації афганців «Інтернаціоналіст» Пасічник О.С., який висловив подяку всім, хто ініціював встановлення Пам’ятної стели в районному центрі. Крім того висловив вдячність спонсорам, які надали фінансову підтримку, а саме: Ю.Згирвачу, П.Вереничу, В. Парамонову, народному депутату України А. Гіршфельду, керівництву ПП «Агропрогрес», ТОВ АФ «Сади України», СТОВ «Мрія», СФГ «Олександрівське», ТОВ АФ «Союзагро».

Урочисте відкриття Пам’ятної стели здійснили голова Кегичівської районної ради Л. Стефанюк, голова районної державної адміністрації Р. Гончаров, тимчасово виконуюча обов’язки голови селищної ради Н. Логаржевська та мати загиблого прикордонника, воїна-афганця Галєвського Віталія, Яковченко Ольга Дмитрівна.

Також, в ході урочистостей, воїнам-інтернаціоналістам нашого району було вручено Медалі на честь 100-річчя прикордонних військ.

На завершення заходу відбулося освячення Пам’ятного знака, яке здійснили Отець Павел та отець Леонід та покладання квітів.