Хто спортом займається, той сили набирається!

Депутати місцевих рад Кегичівщини довели сою прихильність до здорового способу життя, взявши участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів місцевих рад, що пройшла в м. Харкові у спортивному комплексі «ХТЗ» 11 травня 2019 року.

Наші спортсмени змагалися у всіх п’яти запропонованих видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи та шашки.

Кегичівщина знана в області перемогами у настільному тенісі серед жінок. Наша «золота ракетка» - сільський голова Медведівської сільської ради Манукян Надія Миколаївна впевнено перемогла не програвши жодного матчу, повторивши успіх минулих років! Серед чоловіків з вищеозначеного виду спорту честь району захищав сільський голова Розсохуватської сільської ради Рябоконь Сергій Григорович, який достойно змагався, проте вибороти призове місце цього року не вдалося. В результаті маємо друге загальнокомандне місце з настільного тенісу!

Достойно показали себе наші депутати у змаганнях з футзалу: програвши першу гру команді Золочевського району з рахунком 1:3, в другому матчі впевнено виграли в команди Краснокутська з рахунком 5:3. Третій матч наші спортсмени зіграли у нічию з рахунком 1:1 з командою Балаклійського району. Найактивнішими гравцями були депутат Новопарафіївської сільської ради Данілішин Віталій Богданович та депутат Красненської сільської ради Полтавець Роман Вікторович.

Завзято змагалася і команда з волейболу, хоча перемогу здобути не вдалося. Динамічну гру, цікаві ігрові комбінації показали депутати районної ради Івер Сергій Іванович, депутат Андріївської сільської ради Караптан Олександр Сергійович та депутат Рояківської сільської ради Герасимовський Іван Михайлович.

Боровся за перемогу у змаганнях з шашок депутат Кегичівської селищної ради Бабошин Сегрій Анатолійович, який блискуче провів всі ігри і поступився лише супернику з Золочівщини, виборовши друге призове місце. Сільський голова Новопарафіївської сільської ради Догадайло Валентина Степанівна була сьомою серед жінок. Завдяки вдалій грі обох спортсменів маємо призове третє командне місце з шашок.

Маковик Надія Михайлівна, депутат Новопарафіївської сільської ради була шостою в змаганнях жінок – шахістів.

Висловлюємо найщирішу вдячність всім учасникам спартакіади за те, що вкотре відгукнулися на заклик проявити свої здібності, характер і вміння не тільки у своїй фаховій діяльності, а й на спортивному майданчику.