14.05.2019

Головою районної ради Л.Стефанюк проведено виїзний прийом за місцем проживання громадян в Бесарабівський сільській раді

Сьогодні, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів, головою районної ради Ларисою Стефанюк був проведений прийом громадян за місцем проживання в Бесарабівській сільській раді.

Під час прийому до голови районної ради звернулися жителі села Бесарабівки з рядом важливих питань, одне з яких – ремонт пам’ятника встановленого до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Всі питання, які були порушені громадянами, були взяті Ларисою Вікторівною під особистий контроль.

Також, в ході прийому, Стефанюк Л.В. обговорила ряд нагальних питань життєдіяльності громади з головою Бесарабівської сільської ради Гираменко В. Г.