28.05.2019

Лариса Стефанюк провела виїзний прийом громадян у Вовківській сільській раді

Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів територіальних громад району, надання консультативної допомоги населенню району. Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів, 28.05.2019 року голова районної ради Л.Стефанюк провела виїзний прийом громадян у Вовківській сільській раді. Участь у виїзному прийомі громадян взяв і депутат районної ради Ш.Халілов.
Під час візиту голова районної ради Л.Стефанюк разом з Вовківським сільським головою М.Лешко та депутатом районної ради Ш.Халіловим відвідали Вовківську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вовківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садочок), амбулаторію загальної практики сімейної медицини с. Вовківка та Будинок культури, в якому зараз проводяться ремонтні роботи.
 Також Л.Стефанюк провела особистий прийом громадян, під час якого на всі питання громадян, які звернулися голова районної ради надала вичерпні роз’яснення, а всі питання, які потребують подальшого розгляду, взято головою під особистий контроль та надані відповідні доручення щодо їх вирішення.
        На завершення виїзного прийому головою районної ради Л.Стефанюк було обговорено ряд питань стосовно діяльності сільської ради з сільським головою М.Лешко.