29.05.2019

В смт Кегичівка відкрився Будинок дитячої та юнацької творчості

29 травня 2019 року для талановитих та обдарованих дітей Кегичівщини відкрив свої двері новий Будинок дитячої та юнацької творчості.

Всіх присутніх з цією прекрасною подією привітали голови Кегичівської районної ради Лариса Стефанюк та районної державної адміністрації Роман Гончаров. З вітальним словом виступила також директор Будинку – Валентина Бойко.

Чудовою піснею привітали глядачів Дар’я Бойко та Ілона Соценко.

На імпровізованій сцені у затінку дерев (перед будівлею БДЮТ) вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості розіграли міні-спектакль, в якому головній героїні-казкарці (Юлія Ясносокирська) фея (Вікторія Мірошнікова) та Ельф (Руслан Сидоров) подарували ключ від будинку, в якому живуть мрії.

Після того як «маленька господиня» відчинила «Будинок Мрій» вона запросила всіх бажаючих завітати до нього.

Екскурсію по Будинку творчості гостям провели маленькі домовички (В’ячеслав Гаврилов та Андрій Ковток), в ході якої всі присутні мали нагоду поспілкуватися з педагогічним колективом, вихованцями закладу та оглянути усі навчальні кабінети.

На даний момент в Будинку творчості працюють гуртки:

- «Гончарик» - керівник Ольга Муха (викладає також образотворче мистецтво);

- «Різблення по дереву» - Олександр Фафонов;

- «Народне ремесло України» - Анастасія Сикида (викладає також «Народна творчість – декоративні та прикладні мистецтва»);

- «Шахи» - Сергій Шевченко

Всього в закладі навчаються 809 вихованців.

Долучилися до відкриття Будинку творчості і вихованці Анжели Половко – хореографічний колектив «Мрія» Кегичівського Будинку дитячої та юнацької творчості,який працює на базі Андріївської ЗОШ I-III ступенів, які підняли настрій всім присутнім не лише своїм чудовим та запальним танцем, але і провели танцювальний флешмоб.