31.05.2016

Голова районної ради Лариса Стефанюк взяла участь в урочистостях з нагоди свята останнього дзвоника в Шляхівській ЗОШ І-ІІ ступенів

Сьогодні у загальноосвітніх школах району пройшли святкові лінійки. З нагоди цього хвилюючого свята до Шляхівської ЗОШ І-ІІ ступенів завітала голова районної ради Л.Стефанюк.

Радісна, піднесена атмосфера панувала у Шляхівській школі. Свято останнього дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину.

Лариса Вікторівна щиро та тепло привітала всіх присутніх зі святом. Подякувала наставникам за їх нелегкий труд на освітянській ниві. Побажала щастя, добра, міцного здоров’я та успіхів.

На завершення святкового заходу відмінникам навчання, активістам шкільного життя були вручені почесні грамоти.