03.06.2019

В парковій алеї в смт Кегичівка 03 червня 2019 року пройшли заходи до Міжнародного дня захисту дітей

Прекрасне свято радості та надії, відзначення якого стало уже традиційним для Кегичівщини, завітало до дітей в паркову алею на Центральний дитячий майданчик з святковим концертом, конкурсами та солодощами.

Винуватців свята та всіх присутніх урочисто привітали голова Кегичівської районної ради Лариса Стефанюк та перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Данько.

У своєму виступі Лариса Стефанюк наголосила , що не має більшого щастя у світі, а ніж посмішки дітей. Що дитинство – це найяскравіша пора нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. А дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та щасливими. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – ось головний обов’язок батьків, суспільства та держави в цілому. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців.

Для більш ніж чотириста маленьких непосид працівники Кегичівського районного будинку культури організували програму з конкурсами та іграми, вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості та Кегичівської дитячої музичної школи привітали малечу танцями, піснями та навіть показом мод.

Паралельно з розважально-ігровою програмою на алеї біля майданчика діяли локації:

-         «Шахи» (Сергій Шевченко);

-         «Різьблення по дереву» (Олександр Фафанов);

-         «Акварельний живопис» (Ольга Муха);

-         «Аплікації з солоного тіста» (Тетяна Махотка);

-         «Ляльки-мотанки» (Валентина Насєдкіна та Олена Соколка);

-         «Іграшки в техніці «Amigurumi»»(Наталія Земляна);

-         «Боді-арт» (Альона Пахомова).

Кожна дитина могла знайти те що їй до вподоби і спробувати виготовити свій власний «шедевр». Для особливо не посидючих діяла спортивна локація, де всі бажаючі могли позмагатися з гри в настільний теніс та пограти в футбол.

Також на свято до малечі завітали герой діснеївського мультфільму Міккі Маус та чудесні тролі Розочка та Цвітан, з якими можна було не тільки сфотографуватись, але й весело пограти.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГАЛЕРЕЮ