05.06.2019

Сьогодні в залі засідань районної ради під головуванням Н.Рибки відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

В роботі постійної комісії взяла участь голова районної ради Лариса Стефанюк.

Членами комісії було розглянуто вісім питань порядку денного. Про затвердження Програми розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини Кегичівського району на 2019-2023 роки доповіла директор районного будинку культури Ірина Карунська.

Олена Пастернак – начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації проінформувала присутніх проект рішення про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки.

З таких питань як внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки, оголошення конкурсів на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти Кегичівського району Харківської області та внесення змін до штатних розписів закладів освіти району доповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Світлана Шматченко.

Про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за І квартал 2019 року та про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 446-VІІ «Про затвердження Плану основних організаційних заходів та фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області» проінформувала головний лікар вищезазначеного закладу Антоніна Парамонова.

Також депутатами було обговорено та проаналізовано питання про делегування представника Кегичівського району до Госпітальної ради госпітального округу Харківської області, про що було прийняте відповідне рішення.