Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з нагоди Дня журналіста

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста

Цей день - особливий для всього нашого суспільства. Адже свобода слова, вільна преса, достовірна інформація – це невід'ємні атрибути відкритого демократичного життя. Вони мають велику цінність для кожної людини, яка хоче жити своїм розумом, самостійно приймати рішення і нести за них відповідальність.

Це свято, без перебільшення, є загальнонаціональним, оскільки саме журналісти пишуть історію сьогоднішнього дня і забезпечують право громадян на одержання найбільш повної і точної інформації.
Як і багато років тому, залишаються незмінними три фундаментальні ознаки якісної журналістики: талант, совість і відповідальність перед суспільством.

У цей святковий день хочеться побажати кожному журналісту в Україні успіхів, професійного росту, робочого ентузіазму, міцного здоров'я, сімейного благополуччя, а також нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проєктів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики. Нехай вдається все легко, а кожна новина виявляється сенсацією.

Голова районної ради                          Л.Стефанюк