06.06.2019

Відбулося засідання постійної комісії з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу

Сьогодні в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу. Провів засідання заступник голови постійної комісії В. Лаптєв.

Участь в роботі постійної комісії взяла голова районної ради Л.Стефанюк.

В рамках порядку денного начальник відділу економіки, інфраструктури, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації Тетяна Перцева ознайомила депутатів та присутніх з проектами рішення районної ради про виконання двох програм, а саме: про хід виконання Програми забезпечення пожежної безпеки на період 2018-2020 роки та про хід виконання Програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Кегичівського району на впровадження енергозберігаючих заходів, на 2017 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 01 листопада 2017 року №247-VIІ.

По всім питанням порядку денного депутатами були прийняті відповідні рішення.