10.06.2019

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування. Провела засідання голова постійної комісії Лілія Кулаченко.

В роботі комісії взяла участь голова Кегичівської районної ради Лариса Стефанюк. На засіданні було розглянуто одинадцять питань порядку денного.

Всіх присутніх зі змінами до Програми розвитку місцевого самоврядування у Кегичівському районі на 2019 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 441–VІІ (зі змінами) та до Програми висвітлення діяльності Кегичівської районної державної адміністрації та Кегичівської районної ради на 2018 – 2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20 грудня 2017 року № 269-VІІ (зі змінами) ознайомила Віта Дзюба – начальник відділу бухгалтерського обліку виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер.

Віктор Чередник –директор ТОВ «Наш край-1933», проінформував про виконання Програми розвитку інформаційного простору району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 12.05.2016 року №79-VII (зі змінами).

Інформацію про стан злочинності на території Кегичівського району та результати роботи Кегичівського відділення поліції Сахновщинського відділу поліції ГУНП в Харківській області по протидії зі злочинністю за 12 місяців 2018 року та за січень-березень місяці 2019 року довів до відома Віталій Сотник – начальник сектору превенції патрульної поліції Кегичівського відділення поліції Сахновщинського відділу поліції ГУ НП в Харківській області.

Також Лілія Кулаченко проінформувала про стан виконання Кегичівським відділом Первомайської місцевої прокуратури у 2018 році покладених функцій і завдань щодо зміцнення законності, протидії злочинності та її організованим формам.

Депутати заслухали, обговорили та прийняли відповідні рішення по всім питанням порядку денного.