13.06.2019

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у рамках робочої поїздки на Кегичівщину провів особистий прийом громадян

Мешканці району звернулися до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями.

За результатами спілкування з жителями району, Сергій Чернов зазначив, що багато звернень стосувалися лікування та відновлення після важких хвороб. Всі вони сьогодні на контролі та за ними обов’язково буде надана необхідна допомога.

Впродовж прийому мешканці Кегичівщини також зверталися з питаннями щодо газифікації сіл, ремонту закладів культури та освіти.

Низка питань стосувалася отримання учасниками бойових дій земельних ділянок.

«Проблему з отриманням земельних ділянок, з котрою звертаються учасники АТО та ООС, я взяв під особистий контроль й, переконаний, що найближчим часом разом з Держгеокадастром зрушимо це питання з місця. Я вже зателефонував керівнику і попросив прискорити це питання», - підкреслив голова обласної ради.

Наступний блок питань стосувався відновлення об’єктів соціальної сфери – будинків культури, шкіл, лікарень .

За словами Сергія Чернова, частина об’єктів вже включені до переліку капітальних вкладень Програми економічного і соціального розвитку на цей рік, щодо деяких – він ініціюватиме таке включення.

«Стосовно окремих закладів, де кошти вже виділені, але їх недостатньо для завершення ремонтних робіт – буду виступати з ініціативою виділення додаткових коштів перед депутатами обласної ради, щоб завершити ремонти цьогоріч», - сказав очільник облради.

Також до нього звернулася багатодітна мати, яка через заблоковані рахунки та бездіяльність виконавчої служби не має коштів на життя.  Вирішення цього проблемного питання Сергій Чернов почав на місті, зв’язуючись із відповідною виконавчою службою.

«Буду реагувати на це питання, звертатися до відповідних органів, адже потрібно розуміти, що для цієї родини кошти, що виплачує держава, є єдиним джерелом доходів», - акцентував він.

Сергій Чернов був обурений ставленням до справи підрядника, який отримавши кошти на зведення чотирьох спортивних майданчиків (кожен з яких вартістю 1,3 млн грн) не виконавши роботи у строк залишив об'єкти.

«Я взяв питання на свій контроль й запевнив мешканців Кегичівщини,що вже у кінці червня особисто приїду на відкриття майданчиків та перевірю, наскільки якісно їх виконали», - зауважив голова обласної ради.

Сергій Чернов пообіцяв докласти максимум зусиль, аби всі звернення громадян були вирішені позитивно.

Джерело: Харківська обласна рада