Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з професійним святом!

Прийміть найщиріші слова вдячності за вашу нелегку працю та поздоровлення з професійним святом!

З самого народження і протягом усього життя ми опиняємося під пильною увагою лікарів, оточені турботою обслуговуючого персоналу. Як багато душевної теплоти і терпіння, співчуття і ласки потрібно від медичних працівників для надання своєчасної допомоги людям, що страждають від різних недуг.

На вас покладена величезна відповідальність за життя і здоров'я .... Знаємо, що ваша праця нелегка, але вона завжди почесна, і наші медики в більшості своїй - люди, віддані обраній професії, вірні клятві Гіппократа.

На честь професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть щирі побажання здоров'я і щастя, миру і благополуччя вам і вашим близьким! Бажаємо не тільки дбати про здоров’я оточуючих, а й берегти своє.

Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у Вашій справі благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани.

Голова районної ради                  Л.Стефанюк