18.06.2019

Головою районної ради Л.Стефанюк проведено виїзний прийом громадян за місцем проживання
в Красненській сільській раді

Відповідно до затвердженого графіку прийому громадян за місцем проживання, сьогодні головою районної ради Л.Стефанюк, був проведений виїзний прийом громадян за місцем проживання у Красненській сільській раді.

Під час проведення прийому, Лариса Вікторівна обговорила ряд важливих питань з головою Красненської сільської ради Будником В.О. Темою розмови стали питання про соціально-економічний розвиток села, життєдіяльність закладів соціальної сфери, благоустрій сільських територій, плани роботи сільської ради на майбутнє та ін.

Крім того, голова районної ради відвідала паркову зону в центрі села облаштовану для мешканців та гостей громади та спортивний майданчик з штучним покриттям для проведення дозвілля молоді в подальшому (залишились роботи по його облаштуванню).

На завершення свого перебування головою районної ради та сільським головою було обговорено ряд нагальних питань, які потребують вирішення на сьогоднішній день та перспективи розвитку громади в майбутньому.