21.06.2019

В районному центрі відбувся Мітинг-реквієм «Пройдуть роки, десятки років…Цього ніколи не забути!» до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Усе далі відходять сумнозвісні події Великої Вітчизняної війни. Багато років пройшло від тієї страшної пам’ятної червневої пори, коли пролунали слова: війна, та в пам’яті людській вони залишаться назавжди. В червні ми вкотре повертаємось думками до подій, пережитих нашим народом у страшні дні початку війни.

Сьогодні в районному центрі відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У меморіальному заході взяли участь керівництво району, трудові колективи, представники від районних осередків політичних партій та громадських організацій, жителі селища.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни та в знак вічної пам’яті і шани неоціненного народного подвигу, що коштував життя мільйонам людей поклали квіти до підніжжя пам’ятного Знака в центральному парку селища.