21.06.2019

Напередодні професійного свята в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби

У заходах взяли участь державні службовці управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Лариса Стефанюк та голова районної державної адміністрації Роман Гончаров.

Під час урочистого заходу кращих державних службовців району, за сумлінну наполегливу працю в органах виконавчої влади, високу професійну майстерність, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня державної служби, було нагороджено Почесними грамотами обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації та районної ради.

Святкового настрою присутнім додала підготовлена концертна програма від працівників та учасників художньої самодіяльності районного Будинку культури.