26.06.2019

Кегичівська районна рада і депутатський корпус району щиро вітає з
Днем народження Данько Тетяну Олексіївну – депутата районної ради!

Шановна Тетяна Олексіївна!

Кегичівська районна рада і депутатський корпус району щиро вітає Вас з Днем народження!

Ваш професійний шлях позначений невтомною, самовідданою працею задля добробуту громадян, своїм розумом, добротою та виваженістю Ви завоювали симпатію, любов та повагу серед оточуючих. Небайдужість до питань розвитку рідного краю, ініціативність та наполегливість, професіоналізм та нестримний потяг до подолання нових рубежів є запорукою успішного втілення запланованих Вами справ.

У цей святковий день, коли оцінюєте зроблене й окреслюєте плани на майбутнє, бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів.

Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу, а професійний досвід буде надійним поводирем в нелегкому повсякденному житті. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

З повагою, колектив та депутатський корпус

Кегичівської районної ради