26.06.2019

Сьогодні керівники району привітали молодь Кегичівщини

Напередодні відзначення Дня молоді керівництво району привітало кращих її представників.

Звертаючись до присутніх голова районної ради Лариса Стефанюк та голова районної державної адміністрації Роман Гончаров зауважили, що молодість це безцінний дар природи, його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя та побажали учасникам заходу творчої енергії, бути завжди молодими душею, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне розум, душа і тіло та завжди займати активну позицію в житті району та країни.

За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, зразкове виконання службових обов’язків, активну життєву позицію та з нагоди святкування Дня молоді, кращих представників активної молоді району було нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.