27.06.2019

Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Днем молоді

Шановна молодь Кегичівщини!

Серед тисяч інших свят День молоді унікальний та неповторний, адже саме такою для всіх нас є молодість. Це чудова пора кохання, перших злетів, перших самостійних рішень і досягнень. Це та натхненна пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Саме в молоді роки закладається фундамент на все майбутнє життя. Тому важливо правильно скористатися всіма перевагами вашого прекрасного віку. Сьогодні ваш час. Тож учіться, працюйте над собою, розвивайтеся духовно, інтелектуально, фізично!

Тож бажаю усім, хто молодий не лише роками, але й духом, міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежності в думках, мирного неба, цікавого дозвілля, прихильності фортуни і лише правильних рішень у житті!

Голова районної ради              Л.Стефанюк