28.06.2019

Шановні Кгичани!

Від імені депутатського корпусу Кегичівської районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України!

Конституція України – це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу. Саме цей документ є запорукою стабільного розвитку та утвердження нашої держави як демократичної, незалежної і цивілізованої у світовому товаристві.

У теперішній непростий час епохальних змін нехай кожному вистачить витримки, мужності, сили духу і патріотизму для того, аби розвивати нашу країну, зберегти мир і суспільну злагоду.

Усі ми чітко повинні розуміти, що належна повага до букви і духу Конституції – обов’язок як громадянина, так і представника будь-якої гілки влади та місцевого самоврядування.

Тож, бажаю кожному із нас усвідомлювати свої права і свободи, та водночас пам'ятати: саме від нас залежить добробут країни, в якій ми народилися. Розуміння нашої з вами відповідальності та взятих на себе обов'язків, першою чергою, перед самими собою, творить новий день, формує світ, у якому ми живемо.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Голова районної ради                        Л.Стефанюк