04.07.2019

Привітання голови районної ради Лариси Стефанюк працівників Національної поліції України, ветеранів правоохоронних органів  з професійним святом!

Від імені депутатського корпусу Кегичівської районної ради та від мене особисто прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!
      Сьогодні період проведення реформ і змін у нашій державі міцно асоціюється з новою українською поліцією. І ми розуміємо, наскільки важко зберегти відповідність високій планці очікувань людей від поліції, враховуючи всі труднощі, ризики професії, загрози для життя і здоров'я. Адже рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності її діяльності.
У цей день вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати працівник поліції.
В день професійного свята бажаємо всім правоохоронцям міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та затишку, успіхів невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку на благо нашої Держави!

Голова районної ради                                                             Л.Стефанюк