04.07.2019

Сьогодні за участі голови Харківської обласної ради С.Чернова на Кегичівщині відбулася презентація двох міні-проектів в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

Сьогодні в нашому районі відбулася презентація двох міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Урочисті заходи були проведені за участі депутатів обласної ради Сергія Чернова,  Максима Колінька та Андрія Хвесика, голови районної ради Лариси Стефанюк та голови районної державної адміністрації Романа Гончарова.

В рамках проекту «Ми хочемо бути здоровими і щасливими» у Вовківському ДНЗ була облаштована кімната для занять спортом. Втілення даного проекту надасть можливість вдосконалювати та зміцнювати здоров’я дітей шляхом комплексного розв’язання педагогічних, медичних, та соціально-психологічних завдань з урахуванням індивідуальних особливостей дитини в різні вікові періоди.

Загальна сума фінансування 297 000 грн., із них 148 500 грн. – кошти обласного бюджету, 133 650 грн. – кошти Вовківської сільської ради, 14 850 грн. – кошти ініціативної групи.

В селі Лозова завдяки реалізації міні-проекту «Музика єднає всіх» в сільському клубі № 1 було встановлено сучасне музичне обладнання.

Приміщення клубу у селі Лозова було зведене в 1969 році, з того часу є одним з головних осередків культури у селі. На базі сільського клубу, функціонує 3 танцювальних гуртки, де свій творчий потенціал розвивають 25 осіб. Вже понад двох років функціонує співочий гурток старшого покоління під назвою «Калинонька» (учасникам гуртку від 50 років).

Перемога вуличного комітету с. Лозова «Якщо не ми то, хто» в номінації «Музика єднає всіх» надала можливість забезпечити якісну організацію свят на селі. Завдяки реалізації проекту понад 340 жителів села Лозова, від дітей до людей похилого віку, матимуть можливість під якісний музичний супровід приймати участь в урочистих концертах, масових заходах до державних та новорічних свят, заходах до Дня села, дискотеках, які будуть проводитись в сільському клубі.

Впровадження проекту збільшить кількість відвідувачів і це надасть змогу і маленьким дітлахам проявити свій талант під час проведення святкових концертів, і поверне радість спілкування між собою літнім людям, а отже покращить духовний стан місцевих жителів.

Загальна сума фінансування 65 660 грн., з них 32 830 грн. кошти обласного бюджету, кошти сільської ради – 26 264 грн., 3 283 грн. – кошти ініціативної групи та 3 283 грн. - кошти інших джерел.