25.07.2019 р.
Визначено переможця конкурсного відбору на посаду директора
Красненської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів
Кегичівської районної ради Харківської області

Протягом 23-25 липня проводила роботу конкурсна комісія для проведення конкурсного відбору на посаду директора Красненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області.
Участь у конкурсі брав один претендент – Дикан Олександр Володимирович. Конкурсант представив на розгляд конкурсної комісії перспективний план розвитку Красненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. Надав письмові відповіді на питання екзаменаційних білетів на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р. З метою оцінки професійних якостей конкурсанта було запропоновано надати вирішення ситуаційного завдання.
За результатами конкурсних випробувань комісія одноголосно прийняла рішення визнати Дикана Олександра Володимировича переможцем конкурсу на посаду директора Красненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області.
Комісією було підготовлено проект рішення сесії районної ради «Про призначення на посаду директора Красненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області» та прийнято рішення про передачу проекту рішення Кегичівській районній раді для розгляду на черговому пленарному засіданні.